• 1400/01/22 - 13:44
  • 64
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه
باحضور محرابی مقدم صورت پذیرفت

جلسه شورای اداری اداره آموزش و پرورش استثنایی استان گلستان

به گزارش اطلاع رسانی و روابط عمومی سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور، جلسه پرسش و پاسخ پیرامون اولویت های سال1400 با حضور محرابی مقدم مدیرکل توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان آموزش و پرورش استثنایی ، عظیمی ذیحساب و مدیرامورمالی سازمان ، خاتمه رئیس اداره بودجه سازمان ، ابراهیمی ذیحساب اداره کل آموزش و پرورش استان ،خانعلی رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی استان گلستان و کارشناسان اداری ،برگزار شد .

به گزارش اطلاع رسانی و روابط عمومی سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور، جلسه پرسش و پاسخ پیرامون اولویت های سال1400  با حضور محرابی مقدم مدیرکل توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان آموزش و پرورش استثنایی ، عظیمی ذیحساب و مدیرامورمالی سازمان ، خاتمه رئیس اداره بودجه سازمان ، ابراهیمی ذیحساب اداره کل آموزش و پرورش  استان ،خانعلی رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی استان گلستان و کارشناسان اداری ،برگزار شد .

 

دراین جلسه عباس خانعلی رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی استان گلستان اظهار داشت : همکاران ما در تحقق صد درصدی شاخص های اختصاصی نهایت تلاش خود را داشته اند . تمامی بسته های تحولی پیگیری و اجرا شده است . تشکیل 2 باشگاه پیشکسوتان ، پیگیری و اجرای طرح 100 دبیرخانه و 100 مدرسه ،  پیگیری و اجرای پارلمان مشورتی اولیا و مدرسه یاری ، اجرای نهضت آموزش زبان اشاره و خط بریل از مهم ترین اقداملات این حوزه می باشد.

 محرابی مقدم مدیرکل پشتیبانی سازمان آموزش و پرورش استثنایی ضمن تقدیر از تلاش همکاران اظهار داشت : اداره آموزش و پرورش استثنایی استان گلستان در تحقق شاخص های اختصاصی جزء 5 استان برترکشور می باشد . نگاه سازمان به تحقق بسته های تحولی می باشد ، 3 بسته تحولی ارائه شده است . امسال 7 بسته مشارکتی ارائه خواهد شد که بیشتر آن والد محور است و مربوط به آموزش و توانبخشی است . مقوله ی مثلث یادگیری از دیگر راهبرد های سازمان می باشد و هدف آن این است که ما بتوانیم با هر روشی دانش آموزان را آموزش دهیم .امیدواریم ادارات آموزش و پرورش استثنایی جایگاه واقعی خود را به دست بیاورند .

وی افزود : در بحث ساختار ها یکی از مقوله ها تفویض اختیار می باشد . تفویض اداری تا پایان تیرماه در همه استان ها انجام خواهد شد. از دیگر برنامه های سازمان ، جذب و نگهداری نیروی انسانی می باشد . پیگیر پرداخت دیون سنوات ارفاقی صندوق تامین اجتماعی و دیون 2/1 می باشیم . ضوابط و درجه بندی سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور برای همیشه تکمیل خواهد شد . پیگیر هستیم که نیروهای توانبخشی در طرح طبقه بندی از مزایای معلمان استفاده کنند . در سال 1400 در تخصیص بودجه رشد 100 درصدی را داشته ایم . از سوی سازمان 29 دوره ی ضمن خدمت برای همکاران برگزار شده است . تمهید مقدمات طرح سنجش انجام شده است . در تولید محتوای آموزشی و توان بخشی استان گلستان جزء استان های برتر کشور می باشد . مشکل رتبه بندی نیروهای توانبخشی به زودی حل خواهد شد. در آینده ی نزدیک آزمون استخدامی آموزش و پرورش استثنایی به صورت مستقل برگزار خواهد شد.

  • گروه خبری :
  • کد خبر : 4329
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید