• 1400/01/22 - 13:07
  • 59
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه
باحضور محرابی مقدم صورت پذیرفت

برگزاری جلسه بررسی راهکارهای اجرای مصوبه تفویض اختیار صدوراحکام کارگزینی توسط رئیس اداره استثنایی در استان گلستان

با حضور مدیرکل توسعه مدیریت و پشتیبانی و معاون برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل استان گلستان جلسه بررسی راهکارهای اجرای مصوبه تفویض اختیار صدور احکام کارگزینی توسط رئیس اداره استثنایی استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان ، روز گذشته جلسه بررسی راهکارهای اجرایی مصوبه تفویض اختیار صدوراحکام کارگزینی توسط رئیس اداره استثنایی استان با محرابی مقدم،حضور مدیرکل توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان ، معاون برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل  آموزش و پرورش استان گلستان،رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی استان و سایر همکاران اداری برگزار شد. در این جلسه محرابی مقدم ضمن تاکید بر اجرای دقیق مصوبه فوق، همدلی و کمک کارشناسان ادارات را ضروری شمرد و اظهارداشت برای رفع نواقص احتمالی دو استان قزوین و شهرتهران به صورت آزمایشی از این ماه نسبت به صدوراحکام کارگزینی در اداره استثنایی استان اقدام می نمایند. وی به زمان اجرای سراسری این مصوبه اشاره کرد و یادآور شد تمامی ادارات آموزش و پرورش استثنایی استان ها از اول تیرماه1400 احکام کارگزینی کارکنان آموزش و پرورش استثنایی را  صادر می نمایند.

  • گروه خبری : گروه های مطالب,اخبار منتخب,اسلایدر,اخبار,اخبار اداره کل,اخبار استان ها,اخبار معاونت برنامه ریزی آموزشی و توانبخشی
  • کد خبر : 4326
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید