• 1400/01/22 - 13:59
  • 71
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
روز گذشته در استان گلستان صورت پذیرفت

دیدار مدیرکل توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان با مدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان

روز گذشته محرابی مقدم، مدیرکل توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور به همراه عظیمی ذیحساب و مدیرامرمالی سازمان و خاتمه رئیس اداره بودجه سازمان با احسان گوهری راد مدیر کل آموزش و پرورش استان دیدار کردند.

به گزارش اطلاع رسانی و  روابط عمومی سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور، محرابی مقدم مدیرکل توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور به همراه عظیمی ذیحساب و مدیرامرمالی سازمان و خاتمه  رئیس اداره بودجه سازمان با احسان گوهری راد مدیر کل آموزش و پرورش استان دیدار کردند.

در این دیدار احسان گوهری راد ضمن خوشامد گویی به همکاران محترم اظهار داشت : خوشبختانه به همت همکاران پرتلاش آموزش و پرورش استثنایی استان و مدیریت خوب جناب آقای خانعلی ریاست اداره، عملکرد حوزه آموزش وپرورش استثنایی بسیار مطلوب می باشد . این اداره در تحقق شاخص ها عملکرد 100 درصدی داشته است . همکاران بنده در اداره کل همراهی و مساعدت مطلوبی با اداره آموزش و پرورش استثنایی دارند .

در این جلسه محرابی مدیرکل پشتیبانی سازمان آموزش و پرورش استثنایی ضمن ابلاغ سلام جناب آقای دکتر حسینی معاون وزیر و رئیس سازمان  آموزش و پرورش استثنایی کشورو تقدیر از مساعدت های مدیرکل محترم آموزش و پرورش استان اظهار داشت : با عنایت به استقلال ادارات استثنایی در خواست همفکری و مساعدت بمنظور تفویض اختیار مالی و صدور احکام را داریم . پس از استقلال ادارات آموزش و پرورش استثنایی ، این ادارات همچون یک اداره ناحیه فعالیت خواهند نمود . از مدیر کل محترم و مجموعه همکاران شما به جهت حمایت های مالی و اداری از آموزش و پرورش استثنایی صمیمانه تقدیر و تشکر می نمایم .  

 
  • گروه خبری : اخبار منتخب,اسلایدر,اخبار,اخبار اداره کل,اخبار استان ها
  • کد خبر : 4331
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید