• 1400/02/07 - 10:33
  • 27
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
روز گذشته صورت پذیرفت

پیگیری و بازدید میدانی رئیس اداره اموراداری و منابع انسانی سازمان در اجرای بخشنامه تفویض اختیار صدور احکام کارگزینی

روز گذشته سیمرغ، رئیس اداره اموراداری و منابع انسانی سازمان با حضور در اداره آموزش و پرورش استثنایی شهر تهران از روند اجرای شیوه نامه تفویض اختیار صدور احکام کارگزینی بازدید و در جریان اقدامات قرارگرفت.

به گزارش اطلاع رسانی و روابط عمومی سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور،روز گذشته سیمرغ، رئیس اداره اموراداری و منابع انسانی سازمان با حضور در اداره آموزش و پرورش استثنایی شهر تهران از روند اجرای شیوه نامه تفویض اختیار صدور احکام کارگزینی بازدید و در جریان اقدامات قرارگرفت.

وی در ابتدا از زحمات دلسوزانه کریمی ،رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی شهرتهران تشکر و اقدامات انجام شده را ارزشمند برشمرد. رئیس اداره اموراداری سازمان با بیان اینکه مصوبه تفویض اختیار مالی و اداری به عنوان یکی از دستاوردهای مهم سازمان در سال گذشته و امسال بوده است؛ اجرای علمی و دقیق آن را ضروری دانست و یادآورشد لازمه انجام کارجهادی ،همدلی و همفکری و توکل برخدا است و اجرای این پروژه را مصداق کارجهادی در حوزه اداری و مالی آموزش و پرورش استثنایی قلمداد کرد. 

در ادامه کریمی ،رئیس آموزش و پرورش استثنایی شهر تهران ضمن تشکر از اقدامات اداره کل آموزش و پرورش استان، همدلی،همفکری و تلاش همکاران را رمز موفقیت در امور دانست و آمادگی اداره استثنایی برای اجرای مصوبات فوق ،پس از ایجاد زیرساخت های لازم را اعلام نمود. 

  • گروه خبری :
  • کد خبر : 4416
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید